Klademe si za cíl poskytnout klientům komplexní služby v oblasti výstavnictví a přípravy expozic, zejména na kongresových akcích.
Provedeme klienta procesem přípravy a realizace výstavy od začátku až do konce profesionálně a bez zbytečných starostí.

Díky dlouholetým zkušenostem a široké bázi profesních vztahů umíme nabídnout servis sahající od vypracování návrhu přes tiskové a personální služby až po samotnou montáž a servis během i po skončení akce.

Ve spolupráci s klientem nejprve definujeme představu o podobě expozice s ohledem na velikost výstavní plochy. Následně se spojíme s organizátorem akce a případně převezmeme komunikaci s vaším firemním grafikem, který připravuje tiskové podklady. Pokud nemáte vlastního grafika, nevadí – tisková data umíme zajistit z vlastních zdrojů.

Co od vás potřebujeme?

Zakázková výroba expozic

Zakázková výroba je obvyklou metodou výroby výstavních expozic, jelikož přání klientů a nápady tvůrčího týmu Alex BP lze jen stěží zahrnout pod jediný společný jmenovatel: každá vznikající expozice je jedinečná a vyžaduje individuální přístup šitý na míru představě klienta.

Široké spektrum materiálů a používané technologie nabízí takřka neomezené množství variant tvarů i barev.

Nimlok

Alex BP má od roku 1997 výhradní zastoupení britské společnosti NIMLOK pro Českou republiku i Slovensko. Výstavní systémy NIMLOK patří ve svém oboru ke světové špičce v designu i kvalitě i díky tomu, že disponují vlastními vývojovými ateliéry.

Celá škála displejových a výstavních systémů zahrnuje vše od lehkých přenosných displejů až po na míru vyrobené výstavní stánky a reklamní displeje.

Octanorm aneb úsporné řešení

Výstavářský systém Octanorm je běžně rozšířený hliníkový systém, který je spolehlivým partnerem pro výrobu výstavních expozic. I přes svoji jednoduchost nabízí Octanorm tvorbu zajímavých expozic.

Octanorm umožňuje ve svém základním provedení realizovat i zakázky s menším rozpočtem.