Svým klientům nabízíme vedle výstavnictví také celou řadu doplňkových služeb. Realizací zakázky na klíč vám ušetříme spoustu času a výsledek bude v rukou těch, kteří znají vaše přání. Vy si tak můžete dovolit realizovat své smělé plány vždy dotažené do konce a s optimálním rozpočtem.

3D vizualizace

První fází projektu je prostorová vizualizace. 3D návrh je prvním výsledkem společné definice záměru, podklad pro vyjasnění detailů a následné výroby.

Vizualizace zobrazuje reálné prostorové možnosti a nabízí věrohodnou představu o tom, zda se idea protíná s technickou proveditelností. Díky vizualizaci lze včas odhalit nejen nevyužité prostorové příležitosti, ale také upozornit na případné rozpory. Definuje barevnosti, rozmístění mobiliáře a grafických ploch.

Výroba > montáž > demontáž

V souladu s pokyny pořadatele vše přivezeme přímo na místo a provedeme montáž včetně úklidu tak, aby bylo vše včas připraveno na smluvený čas předání. Po skončení akce se postartáme o demontáž a likvidaci.

Catering

Chcete-li realizovanou akci povýšit o chutné občerstvení, pomůžeme vám. Dodáme kvalitní, čerstvé a nápadité občerstvení od ověřených dodavatelů za optimální cenu. Umíme zajistit sladké i slané, teplé i studené pokrmy, cukrářské výrobky nebo lahůdky, ovoce i zeleninu. To vše formou bufetu, obložených mís nebo obědových/svačinových balíčků. Vyžádejte si od nás nabídku, která bude šitá na míru vaší akci.

Hostesky a obsluha expozic

Pokud nedisponujete dostatečným počtem lidí, kteří by obstarali provoz vaší expozice, personálně zajistíme nejen prezentaci produktů a služeb, ale také obsluhu klientů nebo údržbu expozice.

Fotografické služby

Kvalitní fotografie slouží k dokumentaci stejně jako k pozdější inspiraci a zachycení nápadů pro realizaci dalších projektů. Fotodokumentaci je možné předložit vedení firmy jako prezentaci úspěšné realizace akce.

Uskladnění expozic

Disponujeme velkou kapacitou výrobních a skladovacích prostor nedaleko od Prahy. Nemusí vás tedy trápit, kam s expozicí po skončení vaší akce. Uskladníme ji pro vás a bude zde připravena pro jakoukoliv další příležitost, kterou najdete pro její další využití ať už v identické či upravené podobě.

Prezentační systémy

Ať už přemýšlíte, kam umístit další grafiky ve vaší expozici, nebo potřebujete skladný a flexibilní nosič, který využijete i během menších prezentačních akcí, prohlížejte dál. Samostojné nosiče najdou uplatnění při celé řadě příležitostí, nejen na výstavách a kongresech. Jejich výhodou je skladnost, snadná manipulace při instalaci a výběr z široké nabídky rozměrů.

Roll-up

Skládací banner se samonavíjecím systémem

Sign-up

Skládací banner bez samonavíjecího systému s pružnou konstrukcí.

Koukáte po řešení, které nabízí něco mezi jednoduchou bannerovou prezentací a expozičním stánkem? Můžete zvolit Pop-up systém, který vám zajistí profesionální výsledek za pár minut. Velká displejová plocha umožňuje zobrazit kvalitní grafiky i fotografie a dobře čitelné bloky textu.

Compact Pop-up

Samostojný displejový systém s možností osvětlení, který se velmi snadno instaluje. Pop-up systémy jsou prostorově náročnější a vyrábějí se do šířky až 5 metrů. Součástí setu je i kompaktní přepravní box, který je možné upravit jako prezentační pult.

Variantou samostojných bannerů jsou nosiče uzpůsobené pro venkovní použití vybavené zátěžovým systémem, díky kterému nosiče odolávají větru. Použité materiály odpovídají předpokládané outdoorové zátěži.

Outdoorové nosiče

Bannery k venkovní instalaci doplněné o dutý podstavec, který se naplní vodou.

Formulate

Seznamte se s textilními nosiči Formulate. Základ tvoří lehká hliníková konstrukce, na kterou se navléká elastická látka z potisknutelného materiálu. Dosáhnete tak zajímavých tvarů a neotřelých efektů.